Meist

Icosagen Grupp

Icosagen Grupi tegevus hõlmab biotehnoloogiliste toodete ja teenuste arendamist, tootmist ning müüki. Meie klientideks on ravimitööstusettevõtted, biotehnoloogiafirmad ning akadeemilised teadus- ja arendusasutused Eestis, Euroopas, Aasias ja USAs. Lisaks pakume kvaliteedikontrolliteenuseid toiduainete- ning kummitoodetetööstusele. Esindame ja müüme Saksa firma STRATEC Molecular (endine Invitek GmbH) DNA ja RNA eraldamise kitte Baltikumis.

Icosagen Grupp on neljast äriühingust koosnev organisatsioon:

  • Icosagen AS on emaettevõte, mis loodi 1999. aastal Quattromedi nime all Tartu Ülikooli spin-off firmana, mille põhitegevuseks oli molekulaardiagnostika teenuste pakkumine.  2008. aastal müüdi diagnostikaharu koos Quattromedi kaubamärgiga ning praegusel hetkel hõlmab emafirma tegevus Icosagen Grupi ettevõtete üld- ja personalijuhtimist, raamatupidamist, kvaliteedikontrolli ning müüki ja turundust. Icosagen AS toodete ja teenusteportfell jaguneb kolme valdkonna vahel:
  1. Kataloogitoodete: antikehade, rekombinantsete valkude ning ELISA kittide arendamine, tootmine ja müük
  2. Looduslikus lateksis leiduvate allergeenide määramine (FITkit ELISA ja vastav teenus)
  3. Toiduainete mikrobioloogiliste analüüside teostamine teenustööna

  • Icosagen Cell Factory OÜ loodi 2005. aastal tütarfirmana, mille eesmärgiks on bioloogiliste ühendite (valgud, antikehad, viiruslaadsed osakesed) tootmise tehnoloogiate arendamine, litsentseerimine ning teenuste osutamine.  
  • IcoPark OÜ loodi 2013. aastal Icosagen Grupi kinnisvara arendamise ja halduse eesmärgil.
  • Icosagen Technologies Inc. asutati 2015. aastal, et võimaldada USA klientidele paremat ligipääsu Icosageni tehnoloogiatele ja teenustele. 

Icosageni ettevõtetes töötab kokku üle 100 inimese. Meie juhtimissüsteem vastab ISO 9001:2015 standardi nõuetele.

Meie visiooniks on saada Euroopa juhtivate biotehnoloogiafirmade hulka arendades tehnoloogiad, mis kiirendavad bioloogiliste ühendite tootmist uurimistöö või ka terapeutilisel eesmärgil ning pakkudes kvaliteetseid, kõrge lisandväärtusega tooteid ja teenuseid.

Meie eesmärgiks on jätkusuutlikkus ning usaldusväärsus oma partnerite ja klientide suhtes.